Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko Konkurs Miejsce  
Joanna Błażejewicz Zuzanna Jędrasik Anna Urazińska I Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Oskarze Kolbergu w Ruszkowicach 6 listopada 2014 I miejsce III miejsce Wyróżnienie
Jakub Jóźwik Makroregionalne Przesłuchania Klas Akordeonu w Słupcy 20 listopada 2014  
Wiktoria Jóźwik Makroregionalne Przesłuchania Klas Fletu w Sieradzu 2 grudnia 2014  
Anna Urazińska Wojciech Wilk VIII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy w Bałchatowie 10 grudnia 2014  
Justyna Kujawska Makroregionalne Przesłuchania Klas Skrzypiec w Kaliszu 12 grudnia 2014  
Jakub Jóżwik XV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej w Giżycku. 10 kwietnia 2015  
Zuzanna Jędrasik Karolina Owczarska Natalia Badura Piotr Bociek Beniamin Pietrasik Hanna Grabska Joanna Zlega XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia w Piotrkowie Tryb. 17 kwietnia 2015 I miejsce II miejsce Wyróżnienie II miejsce III miejsce Wyróżnienie Wyróżnienie
Julia Konecka Karolina Owczarska II Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia 22 kwietnia 2015 II miejsce
Zespół rytmiczny kl. II c 6 Koncert „ Na ludową nutę” w Bibliotece Miejskiej w Tomaszowie Maz. 28 kwietnia 2015. Tańce: „ Trojak, wiązanka tańców kaszubskich, Kujawiak  
Zespół rytmiczny kl. II C 6 Przegląd Zespołów klas I-III Szkół Muzycznych z regionu łódzkiego w Filharmonii Łódzkiej 29 kwietnia 2015  
Milena Kmita Konkurs dla najmłodszych gitarzystów w Brzezinach 12 maja 2015 I miejsce  

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwisko Konkurs Miejsce
Zuzanna Biegała Magdalena Białas Justyna Kujawska Filip Gajewski Konkurs wiedzy i Ignacym Janie Paderewskim, Ruszkowice, 26 listopada 2015 I miejsce III miejsce III miejsce wyróżnienie
Julia Konecka Karolina Owczarska XII Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino”, Warszawa, 4 grudnia 2015r. III miejsce.  
Milena Kmita IX Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy, Bełchatów, 9 grudnia 2015r. III miejsce.
Wiktoria Jóźwik VIII Piotrkowskie Spotkania Fletowe, Piotrków Trybunalski 5 luty 2016  
Zespół rytmiczny kl. III II Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia Skierniewice 11 kwietnia 2016 I miejsce w kategorii B
Beniamin Pietrasik Antoni Snokowski IV Konkurs Solfeżowy „ Muzyczne Figle” Zduńska Wola 16 kwietnia 2016 III miejsce Wyróżnienie
Gabriel Dębowski III Regionalne Spotkania Najmłodszych Gitarzystów Brzeziny, 26 kwietnia 2016 I miejsce
Julia Konecka, Karolina Owczarska Beniamin Pietrasik, Igor Jeż Piotr Bociek, Hanna Grabska Natalia Badura, Oliwia Lach X Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I stopnia 27 kwietnia 2016 II miejsce II miejsce III miejsce Wyróżnienie

Rok szkolny 2016/2017

Nazwa konkursu Uczniowie Nauczyciel Osiągnięcia  
Przegląd Chórów Szkół Muzycznych regionu łódzkiego   Agnieszka Strawińska V miejsce
XV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Piotrkowie Trybunalskim Alicja Kurzyk Beniamin Pietrasik Karolina Owczarska Katarzyna Gajewska Piotr Bociek Marcin Mieszczankowski Marcin Mieszczankowski Iwona Kamińska Iwona Kamińska Marcin Mieszczankowski I miejsce I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie
Przesłuchania CEA uczniów klasy gitary Anna Gajewska Jan Stępień Wyróżnienie
Szkolny Konkurs „ Miniatura Kompozytora Polskiego” Mateusz Bociek Karolina Owczarska Maciej Goworek Antoni Snokowski Katarzyna Gajewska Julia Chodorowska Anna Goworek Antoni Jędrasik Barbara Gąsowska Iwona Kamińska Jan Stępień Karolina Czaińska-Kuroń Iwona Kamińska Małgorzata Zacharska Barbara Gąsowska Marcin Snokowski I miejsce I miejsce II miejsce II miejsce III miejsce III miejsce Wyróżnienie Wyróżnienie
Wewnątrzszkolny Konkurs Gitarowy Anna Gajewska Milena Kmita Gabriel Dębowski Kacper Stępień Kacper Stępniewski Jan Stępień Jan Stępień Jan Stępień Karolina Czaińska –Kuroń Karolina Czaińska-Kuroń I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie
Szkolny Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Feliksa Nowowiejskiego Hubert Jedynak Kornelia Studnicka Anna Gajewska Joanna Zalega Kinga Studnicka Weronika Hernoga Renata Walesińska Renata Walesińska Renata Walesińska Renata Walesińska Renata Walesińska Renata Walesińska I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce III miejsce III miejsce

Rok szkolny 2017/2018

Nazwa konkursu Uczniowie Nauczyciel Osiągnięcia  
XV Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino”, Warszawa, 2 grudnia 2017r. Julia Konecka Karolina Owczarska Agnieszka Strawińska Iwona Kamińska Wyróżnienie
Konkurs duetów „ Fortepian na 4 ręce” Tomaszów Mazowiecki, 23 marca 2018r. Julia Konecka Karolina Owczarska Aleksandra Frasuńska Katarzyna Gajewska Alicja Kurzyk Piotr Bociek Agnieszka Strawińska   Iwona Kamińska   Marcin Mieszczankowski II miejsce   III miejsce   I miejsce
IV Regionalne Konfrontacje Duetów Szkól Muzycznych I stopnia, Brzeziny, 25 kwietnia 2018 Julia Konecka Karolina Owczarska Alicja Kurzyk Piotr Bociek Agnieszka Strawińska Iwona Kamińska Marcin Mieszczankowski udział
XI Wewnątrzszkolny Konkurs Gitarowy 25 maja 2018   Anna Gajewska Martyna Czeczenikow Gabriel Dębowski Jan Stępień I miejsce III miejsce wyróżnienie  
IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. K. Sosińskiego, Łódź 11-12 maja 2018 Anna Gajewska Jan Stępień udział
XI Wewnątrzszkolny Konkurs Gitarowy 25 maja 2018   Anna Gajewska Mateusz Zalega Martyna Czeczenikow Gabriel Dębowski Antoni Snokowski  Jan Stępień  I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie
VI Ogólnopolski Przegląd Gitarowy Szkół Muzycznych I stopnia „ Gitarowe NasTroje” Warszawa, 9 czerwca 2018  Anna Gajewska Jan Stępień Wyróżnienie

Rok szkolny 2018/2019

Nazwa konkursu Uczniowie Nauczyciel Osiągnięcia
Konkurs „Muzyczna Kraina” , Pabianice, 9 listopad 2018r.
Milena Stańczyk Anna Goworek Hanna Długosz Barbara Gąsowska
Przesłuchania CEA klasy skrzypiec, Zduńska Wola, 16 listopad 2018r.
Magdalena Nowak Barbara Gąsowska
Przesłuchania CEA klasy Gitary, Brzeziny, 19 listopad 2018r. Anna Gajewska Jan Stępień
Przesłuchania CEA klasy akordeonu, Piotrków Trybunalski, 21 listopad 2018r. Hubert Jedynak Marcin Snokowski
Przesłuchania CEA klasy fortepianu, Pabianice, 27 listopad 2018r. Nadia Witoń Aleksandra Kościecha Alicja Konecka Beniamin Pietrasik Małgorzata Zacharska Agnieszka Strawińska Aneta Kotewicz_Bilmin Marcin Mieszczankowski
Przegląd Zespołów Rytmicznych, Łódź, 3 grudzień 2018r. Kl. III C 6 Julita Małek
XI Przedswiąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy, Bełchatów, 12 grudzień 2018r. Anna Gajewska Jan Stępień
Konkurs wiedzy o „Życiu i twórczości Fryderyka Chopina” Ruszkowice, 25 luty 2019r. Kościecha Aleksandra Jedynak Hubert Renata Walesińska Wyróżnienie II miejsce
Konkurs „Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych klas I-III” Sieradz, 16 marca 2019r. Hanna Długosz Barbara Gąsowska
Przegląd chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego, Łódź , 30 marca 2019r. Chór Agnieszka Strawińska
XVI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia, Piotrków Trybunalski, 12 kwietnia 2019r. Małgorzata Kołodziejczyk Aleksandra Frasuńska Katarzyna Gajewska Kurzyk Alicja Piotr Bociek Beniamin Pietrasik Aneta Kotewicz-Bilmin
Iwona Kamińska
Marcin Mieszczankowski
wyróżnienie
wyróżnienie wyróżnienie III miejsce III miejsce III miejsce
Konkurs „Pan Moniuszko sprawdza twórczo” Łódź, 8 maj 2019r. Faustyna Musiał Julita Małek wyróżnienie
Wewnątrzszkolny Konkurs z kształcenia słuchu, 20 maj 2019r. Katarzyna Gajewska Aleksandra Frasuńska Marta Gapys Mateusz Zalega Aleksandra Kościecha Paulina Jęcek Julita Małek

Szymon Chybalski
I miejsce II miejsce III miejsce I miejsce II miejsce III miejsce
XII Wewnątrzszkolny Konkurs Gitarowy, 31 maj 2019r. Anna Gajewska Mateusz Zalega Gabriel Dębowski Antoni Snokowski Bogusław Frasuński Maria Niewadzi Antoni Wdówka Milena Kmita Jan Stępień I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie

Rok szkolny 2019/2020

Nazwa konkursu Uczniowie Nauczyciel Osiągnięcia
„Przegląd Zespołów Rytmicznych, Łódź, 9 grudzień 2019r. Kl. II C6 Kl. III C6 Julita Małek

XII Przedswiąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy, Bełchatów, 11 grudzień 2019r.

Antoni Wdówka

Jan Stępień

wyróżnienie
VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach „Życie i twórczość Stanisława Moniuszki” Ruszkowice 16 grudzień 2019r.

Paulina Jęcek Jagoda Kmita Milena Kmita Renata Walesińska II miejsce wyróżnienie wyróżnienie